Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kékek a fájlok?

Miért kékek a fájlok?

Figyelt kérdés

[link]


Hogyan tudom feketére állitani?


2021. márc. 11. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Eléggé meg van buherálva a téma, nem ez az alapértelmezett stílusbeállítás. Vagy egy segédprogramban van átállítva, vagy egyenként az asztal kinézeti tulajdonságaiban, és ott kék a betűszín.
2021. márc. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a Royale noir téma: [link]

[link]


Emlékszem rá, én is használtam.


A fájlnevek viszont nem ettől kékek, hanem szerintem azért, mert be van állítva, hogy a tömörített és titkosított mappákat más színnel jelenítse meg: [link]

2021. márc. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fájlok nem kékek, nincs színük. Az illegális állományokat mutogatni meg bátorság :)
2021. márc. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Már egyszer megkérdezted.

Meg is válaszolták. Azt is, hogy hogyan lehet a tömörítést kikapcsolni, meg azt is, hogy magát a színt hogyan lehet megváltoztatni.

Ha ezek alapján nem sikerül megoldást találnod, akkor ne kérdezd emg újra, mert ha tök egyértelmű instrukciókat nem tudsz követni, akkor az akkor sem fog menni, ha 46-szor megkérdezed. Keress valaki ismerőst, aki ért hozzá, és kérd meg, hogy egy rekesz sörért végezze el azt a 3 kattintást!

Vagy tanulj meg együtt élni a tömörített fájlokkal!

2021. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 10:05


A meghajtot magát sikerült feketére állitani,köszönöm,de a fájlok kék maradtak,ez csak a d meghajtón van igy..

2021. márc. 11. 10:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a fájlokon is hajtsd végre, amit a meghajtón! Jobb klikk, tulajdonságok, speciális, és vedd ki a pipát a tömörítés mellől!
2021. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!