Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet WhatsAppot teljesen...

Lehet WhatsAppot teljesen okostelefon és vezetékes telefon nélkül, csak neten keresztül használni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, mindenképp kell hozzá egy telefonszám, de tán ez sem igaz és nem akarom sem az igazi számomat megadni, sem egyáltalán ideiglenesen sem letölteni az okostelefonomra.


Vezetékes telefonom nincs és vehetek plusz SIM-kártyát, mert kell, hogy legyen egy megadható számom erre a célra, ám nem azonnali üzenetváltásra használnám, hanem csak gépről néha megnézősen.


Van ilyen lehetőség?


Ha igen, hogy?


A számnak aktívnak kell lennie mindig örökre vagy ki is lehet kapcsolva, azaz lehet akár random generált "fantom" telefon is?



2021. márc. 14. 14:49
A kérdező szavazást indított:
Igen, tutira, és már részletezem is neked a hogyanját
Nem tudom biztosan, de szerintem igen
Teljesen a leírt feltételek mellett biztosan nem és kifejtem a miértjét
Nem tudom biztosan, de szerintem nem
Passz - nem tudom, de érdekes kérdés (vagy nem :D )
1 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Légyszi, na, válaszoljon már valaki...!!! :)
2021. márc. 15. 15:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szavazok, mert hülyeség az összes válasz. Egyszerű a menete: kipróbálod.



Egyébként nem lehet tel.szám nélkül. Kell, mert arra jön a kódod, mikor csinálód.


Hanyagold ezt.

2021. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tegnap meg is oldottam és meg is lepődtem közben a számomra meglepő megoldáson: kezdem azzal, hogy nem Magyarországon élek és a megoldásom tán országfüggő, vagy legalább is M.o.n tán nem működne (erre válaszolhatna valaki, aki tudja), vettem egy feltöltős SIM-kártyát és nem töltöttem föl, az eladó azt mondta, hogy azzal aktiválom a számot, hogy kapok rá egy hívást (vagy tán sms-t is?) és azt is mondta, hogy amíg évente egyszer legalább rácsörgök erre a számra, nem kapcsolják ki, ha meg igen, hát kisnyúl, hiszen addigra már megvan a web-vacak, bár persze kérdés, hogy akkor is látnám-e ott az üzeneteket, ha a telefonszám nem élne már...


Ez egy év múlva kiderül majd... :)

2021. márc. 18. 13:17
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, első és eleddig egyetlen válaszoló, még ha kissé lehúzós is a válaszod, azért hasznosnak jelöltem, remélem, felfelé húzva az átlagod. ;) :)


Amúgy örülnék még válasznak, már csak azért is, mert ha ez tényleg igaz, hogy nem kell feltölteni a SIM-kártyát és így is aktív a szám, akkor ilyen alapon akár tényleg működhetne virtuális számon is, csak épp az a kérdés, hogy elérhetőnek kell-e lennie hosszútávon a telefonszámnak ahhoz, hogy teszem azt egy évvel később is működjön, ha netán nem aktiválom egy év múlva a telefonszámom.

2021. márc. 18. 13:38
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, máris válaszolhatok saját második kérdésemre: aktív számnak kell lennie, hiszen egy másik mobilba raktam az újonnan vásárolt SIM-kártyámat és az a mobil lemerült, a web-Whatsapp meg kiírta, hogy nem tud szinkronizálni a telefonnal. Ezt a mondatot a honlapjukról másoltam ki:

"If you’re unable to send or receive messages on WhatsApp from your phone, then you won’t be able to use WhatsApp Web or Desktop on your computer" - azt nem értem itt, hogy akkor hogy lehet pl. vezetékes telefonról is üzemeltetni? Na, ezt ki tudja?

2021. márc. 18. 21:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!