Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a problémám hogy még régen...

Az a problémám hogy még régen megvettem a Farming simulator 15/17/19-et lemezen, de szeretnék búcsút mondani a lemezmeghajtónak, mert egy másik gépházat szeretnék venni. Több lent!?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy még régen megvettem a Farming simulator 15/17/19-et lemezen, de szeretnék búcsút mondani a lemezmeghajtónak, mert egy másik gépházat szeretnék venni. Az a kérdés hogy a steamon vagy valahol meg lehet azt oldani hogy ne kelljen lemez hozzá?

2021. márc. 15. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Digitális verziókhoz nem kell lemez.
2021. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szirty ***** válasza:
64%
Írd ki a lemzt ISO-ba aztán használd az ISO-t.
2021. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Létezik USB DVD író is

(ha az ISO módszer nem válna be)

2021. márc. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2, megpróbáltam de nem sikerült. Mit ajánlasz?
2021. márc. 15. 14:37
 5/9 A kérdező kommentje:
3, az az utolsó megoldásom
2021. márc. 15. 14:38
 6/9 Szirty ***** válasza:

"megpróbáltam de nem sikerült. Mit ajánlasz?"


Hát így hogy nem tudni pontosan mit próbáltál meg, azt pontosan hogyan tetted és annak mi lett az eredménye én csak azt tudom ajánlani hogy próbálkozz tovább vagy hagyd a francba az egészet.

2021. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most talán megoldódott. Köszi a segítséget! Egyébként csináltam egy iso filet a lemezról és daemon toolsban meg felcsatoltam.
2021. márc. 15. 14:56
 8/9 Szirty ***** válasza:
Igen. Erről beszéltem.
2021. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valami extra védelem van a lemezen, akkor nem biztos, hogy könnyű róla lemezképet készíteni. Azt hiszem az Alcohol mdf formátuma ilyen esetben a legjobb.
2021. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!