Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Varázslós 🧙‍♀️ androidos játék?

Varázslós 🧙‍♀️ androidos játék?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt játszottam androidon egy játékkal, ahol egy varázsló tanulóval voltunk. Volt egy kis szobánk egy kandallóval ahol a kis varázs állatunk pihent. Ki lehetett menni egy map segítségével helyszínekre, ahol különböző szörnyeket kellett legyőzni. Az ujjunkkal kellett különböző formákat rajzolni a varázspálcánkkal így tudtunk varázslatokat létrehozni amivel aztán a szörnyeket támadhattuk. Lehetett venni új ruhákat amiktől egyre erősebbek lettünk. Más varázslókkal is összemérhettük az erőnket így is valamilyen pontokat lehetett szerezni.


Kb ennyire emlékszem 😃 Kerestem a Play Storeban(jobb híján "Wizard" keresőszóval), de nem találtam 😔 Valaki ismeri a játékot? Létezik még? Tudja valaki hogy mi a címe?


Előre is köszi a segítséget!



2021. márc. 15. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanazzal a fiókkal bejelentkezel akkor a google play könyvtárban meg kell hogy találd,amennyiben nem törölted onnan korábban.
2021. márc. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Nem tudtam ezidáig hogy ilyen létezik, de most ennek a segítségével rengeteg régi játékot megtaláltam! (bár sajnos egy jó részük már nem fut a mai android verziókon :()
2021. márc. 22. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a neve annak a varázslós játéknak?
2021. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

World of Wizards


2013as játék, sajnos az új androidos telókon már nem fut :(

2021. márc. 26. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!