Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudok NORMÁLIS 2009-es...

Hol tudok NORMÁLIS 2009-es msn-t letölteni?

Figyelt kérdés
Már rengeteget töltöttem le de valamiért mindegyikkel van valami gond . Honnan tudok olyat letölten i ami biztos hogy jó?
2010. aug. 18. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Eszedbe jutott hogy ha minden letöltött msn rossz, akkor talán nem a letöltött msn-ek, hanem a géped a szar?
2010. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ez engem is érdekelne.. cleanerrel is leszedtem az előzőeket, volt frissítés, minden, mégsem fut nekem sem rendesen egyik sem. pl. a legújabb verzió van meg de nem tudok klikkelni a linkekre, vagy a képmegosztás sem működik egyszerűen nincs benne megosztási mappa... pedig tudom h kell benne lennie.
2010. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Az MSN -t már nem fejlesztik, csak az átnevezett Live Messenger -t:

[link]


Amúgy meg mind a kettő egy vedér f*s, legfőképp biztonsági szempontból.

Skype rulez !!! ;)

2010. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
download.live.com hivatalos oldalró miden programot!
2010. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Msn.com Aztán az oldalon fölül Messengerre katt és asszem a legújabbat lehet tölteni!
2010. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) Remélem valamelyikről sikerül letöltenem egy olyat ami jó!:)
2010. aug. 19. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!