Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10esen nem lehet...

Windows 10esen nem lehet letörölni pár mappát/fájlt egy külső merevlemezről, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem az enyém a cucc, kölcsönkértem mert régi gépemről vettem át dolgokat az újra de ez lényegtelen. Egy pár fájl megsérülhetett mert nem tudom se másolni, se törölni róla. Mit tudok tenni? Formatálás szóba se jöhet, nem az enyém és van rengeteg cucca rajta a tulajának. Valami alternatív megoldás?

2021. márc. 16. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Live Linux alatt próbáltad?
2021. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam még semmivel, csak a delete gombal. Régen volt egy Unlocker nevű program xp-n meg 7esen, egy varázspálca volt az ikonja, és arra gondoltam feltelepítem

azt vagy valami hasonló programot. A Windows is kiírta hogy valami gond van az eszközzel, de nem merem megcsinálni a helyreállítást mert nehogy letöröljön mindent...

2021. márc. 16. 22:52
 3/3 anonim ***** válasza:
A mappa nevében nincs olyan karakter, amit a windows nem támogat? Gondolok itt például kettőspontra. Találkoztam már olyannal, hogy egy kettőspont miatt nem lehetett törölni
2021. márc. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!