Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen tisztitó programot...

Milyen tisztitó programot használjak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Glary Utilities

szerintem a legkobb, minden tud(töredezettségmentesítö, registry tisztító, memória optimalizálás,stb.), söt, személyre is szabhatod a windows-t(témák, háttér, BOOT Screen-t kicserélhatad)...

2010. aug. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
CCleaner
2010. aug. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Advanced SystemCare Free

Semmibe sem kerül. De vannak még ilyen programok: Registry Booster, SpeedUpMyPC, Auslogics BoostSpeed...

2010. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
erre leg alkalmasabb progik(nalam ezek valtak be): Deflagger - CCleaner tokeletesen tiszta a gep
2010. aug. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudod? A CClenaer például a registry tisztítására nem jó , negyed annyi hibát talál meg mint az Advanced SystemCare. Ezért jó több ilyen programot használni...
2010. aug. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az advanced sistem care nem okozhat galibát?
2010. aug. 20. 08:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen galibára gondolsz? Nekem már pár hónapja megvan tökéletesen tisztít és gyorsít. De most komolyan, milyen galibára gondoltál?
2010. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mások kérdéseiben olvastam hogy esetleg eltávolithat olyat is amit nem kellene
2010. aug. 22. 18:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. MAgától nem távolít el semmit. De ha a böngészési előzményekre meg a géphasználat nyomaira gondolsz azokat persze hogy takarítja de mind be lehet állítani hogy pontosabban mit. Szerintem szedd le, ez nemcsak egy tisztító program hanem egy komplett programcsomag tele hasznos eszközökkel. Indítópult kezelő, KÉZI program eltávolító, registry tisztító meg had ne soroljam hogy mi van benne:D

Itt egy videó róla meg tudod tekinteni pontosabban:


http://www.youtube.com/watch?v=FvYqLrM3a6w

2010. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi már letöltöttem a cc cleanert,de lehet kicserélem ,ez megoldja a lemez töredezésmentesitését is?
2010. aug. 23. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!