Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez jó app, nem vírusos?

Ez jó app, nem vírusos?

Figyelt kérdés

Asztali miniappokat szeretnék win10 alá, ha ismertek jobbat akkor írhatjátok (ha van lehetőség rá win10 stílusú legyen). De elsősorban ez megbízható, nem vírusos, sokan használják?


LINK:


[link]


Válaszokat köszi :)



2021. márc. 18. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vírusos, de az ilyen appok gyakran lelassítják a gépet/túl gyorsan lemerítik az akkumulátort(laptopnál), szóval én kevéssé tudom ajánlani, szerintem el lehet egy ilyen nélkül élni. Ha ez nem zavar akkor nyugodtan, de ha vírusos azt még a defender is jelezné, ráadásul a chrome az oldalt is letiltaná.
2021. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Ha külön vírusirtóm van és nem Chromet használok hanem FireFox - ot akkor ezek is jeleznének ha bajos a cucc?
2021. márc. 18. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom de én chrome-ban nyitottam meg és nem jelezte, amúgy pedig a chrome alapból gyorsabb mint a firefox szóval javaslom hogy térj át arra.
2021. márc. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Virustotal jelzése szerint:

[link]

nem vírusos.


Egyébként a nyílt forrású (elérhető az a forráskód, amiben a programot irták - [link] - így átellenőrizheted, magadnak lefordíthatod, módosíthatod), ingyenes, elterjedt Rainmeter-en:

[link]

alapszik, aminek újabb, frissebb stabíl verziója ugyancsak vírusmentes:

[link]

külön letölthető a Rainmeterhez szükséges .rmskin állomány is:

[link]

2021. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

"amúgy pedig a chrome alapból gyorsabb mint a firefox"

Az meg jobban árulkodik - be is perelték a Google-t érte:

[link]

2021. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 Ez így van imádja a sütiket és együttmúködik az adathalászokkal, ezért álltam rá Firefoxra :)


#4 Isten áldja a nevedet, nagyon szépen köszönöm

#3 Minimálisan gyorsabb sacperkábé 1-2 kbps - el tehát elenyészően, de te tudod használd egészséggel :)

2021. márc. 18. 20:18
 7/7 A kérdező kommentje:
ja még annyi chromeban a google ads szűrése lehetetlen (még akkor is ha jó szűrőket használsz az adblockerben és jól van beállítva)
2021. márc. 18. 20:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!