Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hova tudom beírni az Office...

Johann83 kérdése:

Hova tudom beírni az Office termékkulcsot?

Figyelt kérdés

Honnan tudok letölteni Microsoft Office-t?

Munkában kaptam egy Dell laptopot, illetve egy office termékkulcsot. Az eddigi laptopjaimon alapból volt Office, megnyitottam, kérte a termékkulcsot, beírtam és minden működött.

Viszont ezen a sz.ron nincs semmi (Office sem), így a termékkulcsot sincs hova beírnom. Megpróbáltam letölteni az Office-t, csináltam is Microsoft fiókot, neki is álltam a letöltésnek, csakhogy már a letöltéshez is bankártya adatokat kér. De én nem akarok érte fizetni, hiszen van hozzá termékkulcsom, csak le szeretném tölteni, hogy végre be tudjam írni ezt a kódot...

Tudtok segíteni, honnan tudnám letölteni simán?? Vagy hogyan tudnám rárakni a gépemre, hogy végre eljussak a termékkulcs beírásig?


Előre is köszönöm a segítséget!



2021. márc. 18. 16:05
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
100%
Le is tudod torrentezni. Persze nagyban segítene, ha tudnád pontosan melyik Office verzióra szól a licenc. Mert az se mindegy.
2021. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a programmal letöltheted az Office-t. Nem tört, nem hackelt...

Persze a kulcshoz megfelelő verziót töltsd le.

Telepítéskor pedig beírod a kódot, amikor kéri.

[link]

2021. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. márc. 19. 08:53
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a hivatalos.

2021. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!