Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy mikor be...

Miért van az hogy mikor be kapcsolom a szgépet akkor nem jelentkezik be autómatikusan az msn?

Figyelt kérdés
Szal van amikor megprobál bejelentkezni az ikon olyanra változik mint amiklor bejelentkezik aztán egy öt másodperc mulva meg leáll és nincs bejelentekzve aztán megnyitom a messengert és kézimodban megpróbálok bejelentkezni eree igysem meg csak a harmadik vagy negyedik bejelentkezési kisérletemre jelentkezik be.Am pedig be van állitva hogy automatikusan jelenkezzen be, szal nem értem hogy mi lehet a gond
2010. aug. 19. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Néhány napja szarakodik az msn szerver, és az messenger klienseket ledobja. Én pidgint használok, azzal nincs gond. Csak nem csilivili a kezelőfelülete.
2010. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
sztem várj egy pár percet amíg betölt a gép és csak utána kezd hozzá bárminek is
2010. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!