Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb böngésző?

Melyik a legjobb böngésző?

Figyelt kérdés
Gyorsaság, biztonság, és kezelhetőség szerint melyik böngészőt tartjátok a legjobbnak?
2021. márc. 20. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Edge Chromium tűnik nekem a legjobbnak... azelőtt a google chrome-t mondtam volna, de az edge kevesebb RAM-t és procit eszik
2021. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

1#

Az mind ugyanazt a motort használja!



Jelenleg úgymond 3 igazi böngésző van!

A Chrome, Firefox és a Safari.


MacOS/iPhoneon a Safari egyértelműen. (ott mindennek Safari motorja van)


Windows meg Linuxon én a Firefoxon szerettem.


A Chrome meg az összes többi ami ugyanaz csak át van skinezve, engem nem érdekel…

2021. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

1. vagyok:

Nem fogok vitatkozni de a 2. úriember tévedésben él. Esetleg ha ilyen mélységekben érdekel valakit a téma előbb nézzen utána, mert itt lassabban kap a dologra választ, mint más fórumokon.

2021. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
40%

Nekem az Opera tetszett nagyon, de az Opera GX még jobb, mert szabályozhatod hogy mennyi CPU/RAM-ot használjon. Meg van beépített Discord meg Spotify benne.

De mindenkinek mások az igényei, úgyhogy nem lehet megmondani hogy melyik a legjobb.

2021. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

1. vagyok:

Felejtsd el amit mondtam, nem tudtam h az Opera GX ilyen menő már :D váltok is :O

2021. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, tulajdonképpen mindenkinek az teszik, ami számára a legmegfelelőbb :) Kérdezhettem volna akár azt is, hogy nektek melyik a kedvenc böngészőtök.


De ha kifejezetten a gyorsaságot és a biztonságot nézzük, akkor melyiket preferáljátok?


Az eddigi válaszokat pedig köszönöm :)

2021. márc. 20. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

#6: Sebesség szempontjából talán az új Edge, de engem sosem zavart, ha 1 másodperc helyett 1,5 mp alatt nyílik meg egy új oldal.

Biztonsági szempontból mindenképpen Firefox. Enkriptált jelszókezelő, automatikus anti-tracker, adathalász oldalak (pl. Facebook) konténerekbe zárása, folyamatos biztonsági monitorozás, és a legjobb privát módú böngészés.

Persze minden böngésző azt állítja, hogy nála vannak a legnagyobb biztonságban az adataid, de a Firefox igazat is mond. :)

2021. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!