Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Másnak sem működik megfelelően...

Másnak sem működik megfelelően a Spotify?

Figyelt kérdés

Az előadó akit hallgatok, rengeteg rajongók, vagy saját maga által "leakelt" számmal rendelkezik, amik mivel még nincsenek hivatalosan kiadva, így hivatalos zenei tartalmakat megosztó alkalmazásokon, mint pl. Spotify vagy Apple Music, nincsenek megosztva.

Én személy szerint Spotify-t használok, és le szoktam tölteni a hiányzó számokat, majd a helyi fájlok közül importálom őket. Ezzel eddig semmi baj nem lenne, csak amikor a telefonomra is megpróbálom rátölteni őket, annak ellenére hogy ugyanazon az interneten vagyok mint a számítógép, továbbra is a szám bal alsó sarkánál a felkiáltójelet látom, és nem hajlandó működni. Próbáltam különböző helyekről letölteni a számokat, más fajta alkalmazásokat használni a letöltéshez, több fajta mappahelyet is kipróbáltam a zenék importálására, de semmi sem működik, pár hete pedig kiválóan mentek ezek a funkciók. A Spotify is teljesen naprakész, a legújabb verzióra le van frissítve. Tudom, SoundCloud-on általában fent vannak ezek a fajta számok, de van egy jópár darab, amit vagy sokkalta rosszabb minőségben találok meg, vagy egyáltalán fent sincsenek.


2021. márc. 21. 15:55
 1/1 A kérdező kommentje:
U.I.: A telefonomon lévő saját könyvtárba is felrakhatnám a letöltött számokat, viszont direkt azért van Spotify-om, hogy kényelmesen egy helyen tudjam kezelni a zenéimet, sajna a SoundClouddal már kettő van, nem szeretnék még egy harmadik alkalmazást is használni. Ha pl. playlisteket akarok csinálni, nem szeretnék egy szám miatt még tíz másikat is letöltögetni.
2021. márc. 21. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!