Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik ingyenes E-Book olvaso...

Idigo kérdése:

Melyik ingyenes E-Book olvaso programot erdemes hasznalni Win 10 es Win Xp alatt?

Figyelt kérdés
Indok is erdekelne ha van. Elöny-hatrany

2021. márc. 21. 21:33
 1/4 Alex Fly ***** válasza:
100%
Calibre.
2021. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Calibra. Pontos indokom nincs, ez a legelterjedtebb és legnépszerűbb. Ennek köszönhetően, szerintem a legsokoldalúbb is. (Néztem pár másikat is, de érezhető volt, hogy ott nem fejlesztenek ennyit.)

Egyébként pro érv mellette, hogy nem csak egy olvasóprogram, hanem egy könyvtár. Bedobálod a könyveid, elmappázza őket, tageket lehet hozzá adni és ilyesmik. Konvertálni is tud.

2021. márc. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 elistvan ***** válasza:
Ha tényleg csak olvasni akarsz akkor a coolreader, mert kevés helyet foglal. Tehát nem akaropd nagelni a gyűjteményedet ebookokból vagy konvertálni akkor ez lesz neked a megfelelő.
2021. márc. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pl a sumatra pdf et ajánlom, mert jó. :)

Kicsi , nem öli a gépet, pdf olvasóként is jobb szerintem mint az acrobat és kezelni tudja az ebook formátumokat is.

szóval szerintem ez, de próbáld ki és meglátod, hogy neked tetszik-e?

2021. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!