Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Youtube csatorna népszerűsítés...

Youtube csatorna népszerűsítése, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nem rég kezdtem el a yt csatornám és érdeklődni szeretnék, hogy érdemes elkezdeni ezt az egészet ? mire érdemes oda figyelni ?

nem érdekem 10000000 feliratkozó elérése de jó lenne egy pár emberből kialakítani egy kis közösséget akiket tényleg érdekel a munkásságom eddig 4 videóm van kint és 1-2 meg tekintéssel a tartalom "még" nem teljesen minőségi de igyekszem javítani a jelenlegi felszerelésből ennyire futja(telefon kamerája)

egyébként számítástechnikai hardverekkel foglalkozok a csatornán

tudom ilyen kis millió van már de na ha egyszer ez a téma érdekel.



2021. márc. 21. 22:07
 1/6 anonim válasza:
100%

Mindenképpen látszódjon rajtad, hogy érdekel a téma amiről beszélsz. Azért ne csinálj videókat, mert "kell".

Ezenkívül még szerintem idő az, amíg kialakítasz egy közösséget

2021. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ téma termesztésen érdekel már már a szenvedélyemé vált viszont kicsit unalmas a saját szórakozásomra csinálni ezért gondoltam hátha valaki tud annyira örülni ezeknek mint én , ha jól értelmeztem akkor türelem játék illetve a minőségi tartalom ez a két alapvető dolog amire szükség van . ment a zöld pacsi
2021. márc. 21. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy másokat más hajt, de én ha nem éreznék örömöt a videók készítésekor, ha mást nem, közvetett módon (pl. szakmai portfólió/profil építése, tapasztalatszerzés), akkor én abba is hagynám.
2021. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha löksz egy linket esetleg privátba akkor rá néznék. Érdekel úgy is az ilyen. De nem tudom milyen tartalommal szolgálsz ezen belül. Azért így kíváncsiságból ránéznék.
2021. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ilyen témánál a legfontosabb kérdés: értesz ahhoz, amiről beszélsz?


Ha dobsz egy linket akár privátban, akkor tudnék véleményt mondani, anélkül csak tippelhetek.

2021. márc. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de 4 videó után mit vársz? Úgy, hogy még te magad is leírod, hogy nem vagy elégedett a minőséggel.

Első körben senkit sem kapnak fel, még páran sem. Először maximum az ismerősök közül néznek páran. Egyszerűen még nincs mit nézni és ezt nem bántásból írom. Az első pár videód azzal fog elmenni, hogy fejlődsz. Aztán érdemes reklámozni.

Részemről én is kifutok a világból, amikor szinte 0 terméket reklámoznak emberek. Bent vagyok egy közösségbe, ahol egy bizonyos témában mennek hasonló dolgok és csodálkoznak sorban az emberek, hogy 1-2 videó után nem iratkozik fel rájuk senki. Nincs mire feliratkozni.

2021. márc. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!