Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem nyílik meg a Davinci...

Howrselove kérdése:

Nem nyílik meg a Davinci Resolve 17 a Windows7-el a laptopomon, mit lehet csinálni vele?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, hogy a belépési pont nem található a DLL-ben (CFGMGR32.dll), viszont megnéztem és a mappájában van egy ilyen fájl. Nem tudom, hogy hogy lehetne megcsinálni. Néztem csomó videót de azok a 15/16-os verzióhoz voltak jók...

2021. márc. 23. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem támogatott a Windows 7, még a Windows 10 nagyon régi verziói sem. Az a lehetőség, hogy vagy az oprendszert frissíted vagy a programból használsz régi verziót.


Felrakhatsz a meglévő rendszered mellé egy modern Linux disztrót is, azon is működni fog. Windows 7 alatt nem.

2021. márc. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nos a program régebbi verziói már nem érhetők el az oldalon...de megpróbálom akkor úgy ahogy írtad

köszönöm szépen a választ :)

2021. márc. 26. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!