Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Zoom-on felveszem az órát...

Ha Zoom-on felveszem az órát azt látja a tanár?

Figyelt kérdés

Illetve hova menti a gépen az óráról a videót?

(A Recording gomb-os megoldásra gondoltam)



2021. márc. 24. 11:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De enber én mindenkinek CSAK zöld pacsikat adtam, és b*zd meg szépen az Ncore-odat te búbánatos f*stalicska!
2021. márc. 26. 11:22
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Épp emiatt nem fog neked senki sem ncore fiókot adni. Nekem is van ncoreom, tudnék meghívót küldeni bárkinek, de van ncoreon egy olyan szabály, hogy ha a meghívott valami szabálysértést követ el, akkor a meghívót is kitiltják. Szóval senki sem fog random embereknek meghívót adni.
2021. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Öhm, egy tinisrác mi a bánat "szabálysértést" követne el azon az oldalon?

Örülnék mint majom a farkának!

2021. ápr. 9. 20:40
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Például elfelejted pár hónapig visszatölteni a torrenteket, aztán kirúgnak az oldalról. Vagy beszólsz egy adminnak, ami instant ban, bár ez nem hinném, hogy valószínű eset lenne :D.
2021. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
És az, hogy kirúgnak, szerintem nem a te hibád, szóval...
2021. ápr. 10. 08:23
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
15: Csak éppen fentebb írtam, hogy a meghívó felelősséggel tartozik a meghívottjáért :D
2021. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, bannt kaptok mindketten, úgyhogy ne is próbálkozz. Majd ha lesz egy közeli barátod aki megbízik benned lehet adni fog neked.
2021. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!