Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki tudom valahogyan kapcsolni...

Ki tudom valahogyan kapcsolni a smile-kat?

Figyelt kérdés
Rohadtul idegesítenek a smilek. Hányingerem van attól hogy a barátaim telepakolják smilekkal az üzeneteiket. Ki tudom iktatni valahogyan? Nekem az is teljesen megfelel, hogy helyette pl egy hibaüzenetet ír ki, de bármi más jobb ennél. Kérem valaki segítsen!

2021. márc. 25. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Sem operációs rendszert, sem platformot nem tisztáztad. Illett volna. Ezen felül a smile az ez: :) Az emotikon pedig a kis képecske ami zavar.
2021. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Windows 10, facebook.
2021. márc. 25. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
uBlock Origin. Ha feltetted és engedélyezted, akkor jobbklikkelj a blokkolni kívánt emotikonra, és válaszd az elem blokkolása lehetőséget. Kissé macera, és nem biztos, hogy univerzális megoldás, de talán segít valamit.
2021. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 ez nem megoldás.


Szóba jöhet, hogy szintén u-block origin, de Vezérlőpult - saját szűrőkön belül beszúrod ezt a sort:


! 2021-03-25 [link]

||static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php$image


Ez kiszedi a chat-ből az emoteokat teljesen, hírfolyamból nem hatékonyan

2021. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!