Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi annak a programnak a neve?

Mi annak a programnak a neve?

Figyelt kérdés
Mikor bekapcsolom a gépet, sokáig kell várnom míg betöltődnek a programok a jobb alsó sarokban ! De van egy olyan program amivel be lehet állítani hogy melyik töltődjön be és melyik ne ! Ennek a programnak a nevére lennék kíváncsi !
2010. aug. 19. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell program. Fogod és beírod a futtatásba hogy msconfig és ott válogathatsz. Remélem segíthettem.
2010. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Glary Utilities

[link]


Indítópult kezelő modul

[link]

2010. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz ! :)
2010. aug. 19. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Az msconig Automatikus indítás beállítást a CCleaner rendszerkarbantartó programban is eléred, itt választhatsz az adott program letiltása, engedélyezése ill. automatikus indításának végleges törlése közt.

[link]

Az egyik legjobb (ingyenes, magyar nyelv beállítható) rendszerkarbantartó.

Ajánlom használni a takarító és registrykarbantartó funkciókat is.

[link]

2010. aug. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a CCleaner -re visszatérve...

a TELJES CCleaner nagytakarítás után, egyszer nézd át a gépedet, Wise Registry Cleaner FREE... ingyenes, magyar

[link]

progival, és nagyon meg fogsz lepődni, hogy mennyi!

szemetet hagy hátra a CCleaner!

(De írhattam volna az Advanced System Care FREE ingyenes,

[link] [link] magyar változatát is, vagy az FCleaner v1.3.1 ingyenes és szintén magyar nyelvű...

[link]

...amelyek jóval mélyebben takarítanak, mint az egekig magasztalt, dicsért CCleaner (szerintem sem rosz, de be kell látni és el kell ismerni, hogy vannak nála sokkal jobbak, az ingyenesek között is!!!

2010. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!