Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom ingyen használni...

Hogy tudom ingyen használni az Office 365 programjait?

Figyelt kérdés
Tavaly ősszel kaptam egy új laptopot, amin egy idő után nem működtek az office alkalmazások. Termékkulcsot nem kaptam, se semmit amivel aktiválhatnám, így bizonyos funkciók (kb minden) le vannak tiltva az asztali alkalmazásokban. Sosem vettem meg eddig, az előző laptopomon lassan 5 éve simán működik, és ott is kellett volna aktiválnom, de mikor bezártam az ablakot, ott nem tiltotta le. Valami tipp? Hallottam hogy pl. torrenttel le lehetne szedni, de nem találtam róla semmit. Diák vagyok, próbálkoztam a regisztrálással, viszont jelszót nem kaptam az emailben.

2021. márc. 26. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mert a régi gépeden a "sima" Office volt (illegálisan) fent, a mostanin meg az Office 365.


A lehetőségeid a következők (az illegális megoldásokat nem számítva):

- Megveszed. Nyilván ez nem lesz ingyen...

- Ameddig tanulsz, az Office 365 (tehát az "előfizetéses" verzió) ingyen jár neked. Ha KLIK-es iskolában tanulsz, akkor magadnak is regisztrálhatod: [link] (érdemes valamilyen kulturált e-mail címmel regisztrálnod, nem Freemailes címről...)

Ha szakképzésben tanulsz, ott a helyi rendszergazda tud ebben segíteni, ha az iskolát regisztrálja a Microsoftnál, akkor az iskola saját hatáskörén belül oszthat ki 500-500 tanulói, illetve tanár licencet.

- Használsz valami olcsóbb, mondjuk ingyenes szoftvert. Nem csak a Microsoftból áll a világ, és bár tudom, hogy a tanárok (és tanulók) nagy részének fogalma sincs arról, hogy nem csak MS termékek léteznek, jó tudni, hogy van tök ingyen legalább olyan jó szoftvercsomag. Nekem a kedvencem a LibreOffice. De ha az nem jön be, lehet próbát tenni a WPS Office-szal, OnlyOffice-szal, vagy a SoftMaker FreeOffice-szal.

- Használod az ingyenes online office-t.

2021. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!