Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a fedex parcel csaló appot...

Ha a fedex parcel csaló appot feltelepítették majd leszedték (flubot removerrel) és minden app azt mondja nincs fertőzés, akkor biztosra vehetem hogy nincs is?

Figyelt kérdés

Tehát fedex parcel csaló app feltelepítésre került.

Majd eltávolításra Flubot removerrel.

Most a flubot remover azt írja ki malware not installed + több más android AV app se talál semmit (Kaspersky, Malwarebytes, Norton ).


Akkor 100 % hogy az app nincs is fenn?


2021. márc. 26. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én elég paranoiás vagyok ilyen téren.

Lementenék róla minden adatot aztán mehet a gyári visszaállítás. Ilyenkor teljesen nullázza a rendszert.

2021. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Én elég paranoiás vagyok ilyen téren."


én is és ezért kérdezem!

2021. márc. 26. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Most mondhatnám hogy igen, 100%! De a fene sem tudja. Az a biztos ha törlöd. Persze lesz aki nem ért egyet. De ha esetleg ezen múlnak érzékeny banki adatok akkor megéri az a plusz egy óra munka. Na meg változtasd meg a jelszavaidat.
2021. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"De ha esetleg ezen múlnak érzékeny banki adatok "


az nem múlik rajta mert netbankolni csakis asztali gépről linux alól szoktam ,nem mobilról

2021. márc. 26. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!