Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok olyan internet...

Papatorpike kérdése:

Mondanátok olyan internet security programot, mely nem lassítja a gépet?

Figyelt kérdés
A gépen win7 62 bites op. rendszer van. Nincs LAN csak ez az 1 gépem van, nem kötöm össze más géppel. Torrentezek, és játékra, Facebook-ra használom. Avast lassítja nagyon, a win10 meg valamiért nem futtatja az Euro Truck simulator2 játékot, így win7 maradt.

2021. márc. 26. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom arra a lassúságra gondolsz, hogy egy fájl megnyitásakor (pl. játékbetöltésnél) az antivírus ellenőrzi azt, ami egy kis idő, és csak utána engedélyezi a "hozzáférés". Leegyszerűsítve.


És ezt nem fogod megúszni egyik antivírussal sem. Ha valamelyik mégsem "lassít" ilyen módon, akkor meg az nem is véd.


Esetleg a beállításokban ki lehet kapcsolni ezt a védelmet.

2021. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a játékok betöltésénél lassít, magát a teljes rendszert fogja vissza az avast rendszer betöltés stb. Eset Smartom volt, de már nincs működő az ncore oldalon sem amit tudnék regisztrálni, na azzal ilyen gondom nem volt soha, első feltelepítésnél ugye míg az adatbázisát frissitette 5-10 perc kb. addig volt csak.
2021. márc. 27. 03:08
 3/3 anonim ***** válasza:

"magát a teljes rendszert fogja"


??????????


Rendszerbetöltéskor valóban reggelizik egy kis CPU-t, de én ezen kívül mást nem tapasztaltam.


Max annyit, hogy a genyó a böngészőből elküldött gmail.com-os emaileim végére elküldéskor odabiggyesztett egy "Email secured by Avast" cuccost, amit nem hogy nem tudtam kitörölni, de nem is láttam, csak amikor visszanéztem az elküldöttek mappából.


A beállításokban el van tugva, de ki lehet kapcsolni.


Szóval tényleg egy adathalász szenny, de "teszi a dolgát".


Ami meg nem tetszik benne, kapcsold ki.

2021. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!