Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent valamit (Irfan...

Mit jelent valamit (Irfan View képszerkesztőt) UNINSTALLÁLNI? Valamint hogyan kell végrehajtani?

Figyelt kérdés

Kérlek T. válaszadó, sziveskedj részletesebben leirni.

Köszönöm.


2010. aug. 19. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
??? Nem teljesen érthető de ez egy képszerkesztő mint írtad start->vezérlőpult->programok telepítése és törlése majd a listában megkeresed ezt a nevű progit és törlés vagy módosítás. (ez xp) win 7-nél sem sokat változik a helyzet, start->vezérlőpult->programok eltávolítása->kikeresed a listából majd eltávolítás. Ennyi lenne
2010. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha nem fogalmaztam konkrétabban.Az Irfan View progimmal gondom lett.Olvastam valahol ezt az UNINSTALLÁLÁS-t, majd egy ujabb verziójut (4.27) telepiteni, amelyik szintén tud magyarul.A mostani 4.1- es is tud, de önálló életet kezdett élni.Valószinű valami véletlen elállitás miatt, amit kikeresni - nekem - emberfeletti feladat.
2010. aug. 19. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól veszem ki a szavaidat akkor a 41 -est törölnöd kell mert föltennéd helyette a 427-est. És mi a gond ?
2010. aug. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 grmindenyssa ***** válasza:
revo uninstaller a legjobb, utána mehet a friss verzió
2010. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tulajdon képpen a cimbeli kérdés már nem kérdés, de sajnos a probléma nem oldódott meg.

Ugyanis az történt, hogy az Irfan View képszerkesztőm mind mostanáig kifogástalanul működött, de valamit "sikerült" olyan szinten elállitani,hogy ugy gondoltam kár vesződni a keresgéléssel, inkább törlöm és felrakom a 4.27-est.

Csak hogy a probléma akkor kezdődött amikor a cimsorbam megjelent (zárójelben a "Zoom".De lásd a linkeket.

A zoom-03-on a 345x259 méretből 831x624-et, a -04-en az1024x768-ból 829x622-t. majd a -05-ön is látható a változás.Sajnos a probléma ugyan úgy megmaradt a 4.27-nél is.

7:18 Hát ez a gondom.!Talán érthető, amit leirtam.Várom a használhatónak látszó megoldásokat.

[link]


[link]


[link]

2010. aug. 20. 14:52
 6/6 A kérdező kommentje:

Felszállt a fehér füst.Pillanatnyilag!Ha a fentieket átolvasod, tudni fogod, miről beszélek.

Visszatöltöttem a 4.10-es verziót a 4.27 mellé és a problémám - úgy látszik - megoldódott.

A válaszolók iránti tiszteletből, ezt muszálynak láttam ide irni.

2010. aug. 22. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!