Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell biztonságosan...

Hogyan kell biztonságosan használni a RatioMastert?

Figyelt kérdés
"Az vesse rám az első követ..."
2010. aug. 19. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor én vetem. A lebukás esélye 100%. Szorri.
2010. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Torrent oldalt még nem írtam, sőt még nem is volt vele dolgom. Használni már használtam, de te biztos ilyen húdebele srác vagy, vagy egy Staff leszármazott.
2010. aug. 19. 21:03
 3/9 Hintalow ***** válasza:
Az a baj, hogy magára valamit adó zárt trackeren kiszúrják, és kidobnak, a kérdés csak az, hogy mennyi idő után. Nyílt trackeren használható, de oda meg minek?
2010. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt egy kis segédlet: [link] Ne halgass az előzőre. Hanagytorrent oldalon vagy nem fogsz feltünni senkinek sem de kis oldalon ne próbálkozz mert azonnal kicsapnak.
2010. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagyis bocsi ne az előzőre hanem az 1.-re. Mire megírtam postolta az előző:)
2010. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

". Használni már használtam, de te biztos ilyen húdebele srác vagy, vagy egy Staff leszármazott."

Nem tudom mi az a "húdebele" hacsak nem az hogy "húdebeleb@sznékazarcodba". Staffhoz semmi közöm, viszont van becsületem, ami ha tetszik ha nem: sokat ér. És az olyanok miatt, mint te nincs nyílt reg egyik NORMÁLIS torrent oldalra sem. Remélem ki fognak téged b@szni minél előbb.

2010. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valaki ideges? Öcsém, sikerekben gazdag életet kívánok.
2010. aug. 19. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Cigánykodni nem torrentoldalon kell, hanem a színesfémgyűjtödében. Sok sikert, hajrá, előre, tezsvírem.
2010. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha rám gondolsz, hatalmasat tévedsz: nem vagyok ideges. Én csak kövezek éppen :D
2010. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!