Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlanátok olyasmi jellegű...

Ajánlanátok olyasmi jellegű más gyűjtögetős-építgetős coop játékot mint a Raft és a Minecraft?

Figyelt kérdés

Ketten játszanánk. Nem baj ha fizetős (bár jó lenne ha nem lenne túl drága, meg persze az a legjobb ha ingyenes).


A legjobb az lenne, ha android-linux crossplatform lenne. Szóba jöhet még android-android vagy linux-win10 32bit felállás is.


Köszönöm az ötleteket előre is!



2021. márc. 27. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Scrap Mechanic


20€


Nagyjából 10 hónapja jelent meg hozzá a túlélő mód, amely nagyon jóra sikeredett.


Androidon NEM játszható.

Windows-on fut 32 bittel is.

Linuxon Protonnal és Wine-nal is futtatható (elméletileg).


Linkek:


[link]


[link]


[link]

2021. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Creativerse - ingyenes, nagyon hasonló a Minecrafthoz


Stardew Valley - ez azt hiszem 14€, viszont nagyon jó ár-érték arányban, androidon 1800 ft. Farmos játék és elsőre nem tűnhet valami mélynek, viszont rengeteg irányba el lehet menni.


Don't starve together - 15€ körül van, túlélős játék, nem igazán tudom elmagyarázni milyen😅


A crossplatformot nem tudom, hogy támogatják-e, nem próbáltam még.

2021. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!