Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A zöld háttér csak komoly...

A zöld háttér csak komoly kamera esetén minőségi?

Figyelt kérdés

Egy internetes vállalkozást csinálok, ami során szeretnék minőségi videós tartalmakat is gyártani. Természetesen ne arra gondoljatok, hogy majd tv minőséget fogok, de egy-egy termékről szeretnék a kamera előtt beszélni, kialakítottam a dolgozóm egyik felét kis stúdiónak, oda akkor tudok beszélgető társat is hívni. Van egy nagyon jó stúdió mikrofonom, sikerült megoldani a visznagot is.


Csak egy bajom van, hogy nincs nagy keretem a kamerák terén. Kezdetben egy jobb mobiltelefon kamerájával oldanám meg a felvételeket, néztem videókat, máshol is ezt tanácsolták kezdőknek. Viszont ami a kérdésem:


Van egy zöldhátterem, rendes stúdió világítással stb, teljesen jó feltételeket tudok teremteni. Szerintetek, ha az imént említett telefonos megoldást választom kezdetben, akkor is tud működni a zöld hátteres elképzelés? Attól mert a felvétel telefonnal készül (Iphone 8, vagy huawei P20 PRO) és később a videószerkesztő programmal a zöld hátteres beállítást megcsinálom, kaphatok minőségi végeredményt? Mi a tapasztalatotok, véleményetek?



#zöld háttér telefonnal #zöld háttér videós kérdés
2021. márc. 29. 14:14
 1/2 tabaki ***** válasza:
100%
Tapasztalatom csekély, véleményem pedig, hogy telefonos felvétellel is használható eredményt kell kapnod. Ha az objektív rajzát egyéb célokra megfelelőnek találod, zöld háttérrel is működni fog.
2021. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De szuper, nagyon szépen köszönöm!! :)
2021. márc. 29. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!