Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami jó intro készítő app?

Valami jó intro készítő app?

Figyelt kérdés
Kéne valami olyan intro készító app, ami nem bonyolult, mint pl. a Blender, nem fizetős, és mégsem gagyi. Tudtok ilyet?

2021. márc. 29. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Blender nem intro készítő app :D

bármelyik videóvágó program alkalmas intro készítésre. Avidemux-ot ajánlom, ha ingyenes kell és egyszerű.

2021. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Blender nem intro készítő app :D"

Elsődlegesen 3D modellező, de van benne animálási, videoszerkesztési és kompozitálási lehetőség - ami egy (video)intróhoz szükséges.


"Avidemux-ot ajánlom, ha ingyenes kell és egyszerű."

Az Avidemux egy remek kis program, ha videóból részletet akarsz kivágni, de elkülöníthető video- és hangsávok, átmenetek, komplexebb effektek, animálás, kompozitálás nincsen benne. ;(


Esetleg ingyenes kompozitáló eszköz még a Natron:

[link]

2021. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Miau Cat válasza:
A blender jó csak nagyon nehéz használni én a Panzoidot ajálom mert az talán jobb. Én a Canva nevű weboldalal csináltam pöpec kis program ja még vágóprogramokban sok idővel és türelemmel (egy két kifagyásal) is lehet csinálni ha kéred a linkeket csak írd ide de ha beírod hogy pl panzoid kidobja az első találat az.
2021. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!