Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HELP! Mi lehet a baj? ....

HELP! Mi lehet a baj? . (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval letöltöttem a King's Bounty: The Legend nevű játékot (SKIDROW-os) feltettem, bemásoltam a SKIDROW mappában talált fájlokat, ám mikor indítottam volna a játékot, CD kulcsot kérte

ha valakinek van egy normális crackje, vagy CD kulcsot tud adni, vagy egyáltalán tudja mi lehet a pobléma, az írjon!

Köszönöm előre is a válaszokat


2010. aug. 20. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg a cd key ott kell lennie a letöltött dolgok köcött általában ez a crac mappában van de ebben az esetben a SKIDROW-ban. Lehet hogy TXT.
2010. aug. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális cracket?? Ha tudni akarod a SKIDROW a leg eredményesebb hack team a Razor 1911 és a RELOADED melett! Nem szokták elfelejteni mellérakni és nem szoktak hibázni. Vmit te ronthatsz el. De ha serial gondjaid vannak nézz szét itt: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az oldalt! :)

nem, nincs semmi a SKIDROW mappában, csak egy ikon, ami úgy néz ki mint a játék parancsikonja, meg egy SKIDROW nevű kis valami, amit ha megnyitok kiírja h ki csinálta a cracket stb... :S

2010. aug. 20. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
aham nfo... abba benne szokott lenni a serial ha jobban megnézed. Lehet h fake skdrw-t szedtél le
2010. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megvan, jó lett :) köszi mindent
2010. aug. 21. 00:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!