Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem windows-t, telepítettem...

Vettem windows-t, telepítettem, de nem értem mi van?

Figyelt kérdés
Nem eredeti windows 7-em volt, most vettem közvetlen a microsoft oldaláról egy windows 10 home-ot. Letöltöttem, telepítettem, erre fel telepítés közben nézem, azt írja ki nekem, hogy a windows 10 pro-t választottam. Mondom biztos elszarták a fordítást vagy valami hiba. Mindegy. Aztán most az van a gépen. Megnyitom a gépházban és azt írja ki, hogy windows 10 pro, a windows-t digitális licenccel aktiválták. A termékkulcsot se kérte. Nem is ezt vettem. Most mi van? Nem mintha zavarna, de ezt hogy?
2021. ápr. 2. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A termékkulcsot azért nem kérte, mert közvetlen onnan vetted. Hogy Home helyett miért lett Pro, azt nem tudom, de jól jártál!
2021. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Jól jártál ha Home helyett Pro lett. Ennek utána is olvashatsz neten hogy miért jobb a Pro verzió.
2021. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azt felejtetted el megemlíteni hogy egy gyárilag win8-al árult laptopról beszélsz..
2021. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függetlenül, hogy eredeti-e vagy sem a telepített Windows 7, még most is működik az ingyenes frissítés Windows 10re.

Ebben az esetben ha tisztán telepíted később, akkor is be fog aktiválódni a Windows 10 Pro, ha nem írtál be kulcsot, természetetesen más kiadásánál nem fog ez működni.

2021. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as, ez egy asztali gép, amit én raktam össze és DAZ loaderes windows 7 volt rajta.
2021. ápr. 3. 01:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem tisztán telepítetted hanem csak frissítetted a windowst, megtartva az összes hátrányát.. :(

Én tisztán újratelepíteném: [link]

2021. ápr. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elképzelhető. Megmondom őszintén, félszemmel kattintgattam, hogy haladjunk, haladjunk, oké, tovább, mert közben vonatot kellett építenem a gyereknek meg elmagyarázni, hogy mit eszik a tök tudja milyen állat stb. és az egész egy hirtelen ötlet volt, mert felbszott, hogy folyton írogatja ez a szar, hogy nem támogatott a windows 7 blablabla. /sóhaj
2021. ápr. 3. 01:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tanács: Félszemmel random Next-Next-Next... kattingatva még egy programot sem telepítünk, nem hogy Windows-t!!

Egyébként egy tényleges újratelepítés megoldja a gondod.

2021. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
53%
Retard kérdés, de mi a baj vele, ha csak frissítve van? Én is ennyit csináltam, hátrányát nem látom, minden működik, én kifejezetten örültem neki, hogy nem kellett mindenféle dolgom eltárolásával, meg újrarakosgatásával foglalkoznom. Még a könyvjelzőim is megvannak.
2021. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!