Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs hang windows...

Miért nincs hang windows telepítés után?

Figyelt kérdés
Mi lehet a gond itt? Egy asztali gépbe behelyeztünk egy ssd meghajtót és feltelepítettük rá a windows 10-et. Telepítés után minden jól ment, kivéve a hang. Nem ismer fel egy kimeneti hangeszközt sem. Megpróbáltam a sima troubleshootingot. Nem talált érdembeli eredményt, utánna felraktam a realtek audio drivert: semmit nem használt. Ezután az eszközkezelőben letöröltem a drivereket, majd frissítettem a windowst. Frissítéskor felrakta a drivereket, amiket kitöröltem, de még mindig nem jó. Ezután egy másik helyről töltöttem le a realtek hd audio drivert, de még így is rossz. Van valakinek tippje, hogy itt mi lehet a gond? Ennyit még életemben nem szívtam hangbeállítással telepítés után. Ha valakinek lenne tippje, akkor nagyon hálás lennék. A hangszóró biztos, hogy jó, mert előtte működött és két külön hangszóróval is kipróbáltuk. Előre is köszönöm a válaszokat! :D

2021. ápr. 2. 17:21
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nem random kell drivereket telepíteni. Azt kell megkeresni ami hozzá való.

Ha integrált hangkártya, akkor ajánlom nézz körül az alaplap gyártó honlapján, a típusa a pontos alapján.

2021. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
34%

> Frissítéskor felrakta a drivereket, amiket kitöröltem, de még mindig nem jó.

Érdekes, nem?

2021. ápr. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!