Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik magyar ingyenes vírusir...

Melyik magyar ingyenes vírusirtó a legjobb?

Figyelt kérdés
Vagy te mit használsz? mert nekem ESET NOD32 Antivirusom van és elvileg trójait kaptam de nem jelez semmit :D
2010. aug. 20. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
avast! (nem magyar, de magyar nyelvű) átlagfelhasználónak tökéletes, ingyenes.
2010. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Avast sem a legjobb védelem, mellette is ugyanúgy begyűjthetsz olyasmit mint nodnál.
2010. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és az avast magyar!
2010. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Avastot tök tök nem ajánlóm xD Már meg szívtam vele párszor én is..
2010. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen bocsi úgy értettem h magyar nyelvü :D csak az avast nagyon lelassítja a laptopom 3 GB RAMom van
2010. aug. 20. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:
15:24. Első vagyok. Az avast nem magyar, hanem cseh szoftver. Még akkor is az ha lefordították magyarra...
2010. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Heh, nekem 1 GB RAM van, de nem is észlelni az avast!-ot.Ha fizetős akkor VIPRE Premium AntiVirus.Mostanába a Virus Bulletin-en rengeteg díjat nyert:) Én is azt használom, nem lehet észrevenni, még akkor is ha keresés fut rajta.Ha ingyenes, akkro avast!:D
2010. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!