Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan szerezem vissza a...

Hogyan szerezem vissza a discord szerveremet?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap felfügeszteték a discord fiokomat probáltam a supportnak írni de nem akarták fel oldani, ezért csináltam egy új fiokot és volt egy csomo saját szerverem és azokon hogyan tudom vissza szerezni a tulajt a szerverhez? Mert be birtam lépni a szerverekbe és birtam magamnak admin rangot szerezni de nincs jogom ki bannolni a régi fiokomat és mások bármikor ki birnak bannolni mert nem én vagyok a szerver tulaja.

2021. ápr. 4. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az hogy mások kibírnak bannolni? Vannak más általad kinevezett ranggal rendelkező emberek akik tudnak rangot csinálni, törölni, elvenni, adni, user-t bannolni, kickelni, unbannolni stb?
2021. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy nekem van egy adot rang de másoknak van egy nagyobb rangjuk, mert én most Admin rangot birtam szerezni de egy FöAdmin ki bír bannolni ha akar, és nem tudnak rangot csinálni és adni sem. És sajnos olyan nincs akinek lenne joga rangot csinálni és adni.
2021. ápr. 4. 23:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet átvenni a csatorna alapítójogát. Előbb kellett volna gondolkodni és nem kibannoltatni magadat.
2021. ápr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!