Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hazudik vagy rossz az alkalmazás?

Hazudik vagy rossz az alkalmazás?

Figyelt kérdés

A snapchaten ha rámész a profilodra akkor ott kiír a bitmojid alatt egy számot. Régen is és most úgy gondoltam, hogy az a szám azt jelenti mennyi streak érkezett eddig nekünk összesen. Pár napja tesztelgetjük a barátnőmmel és akkor adja hozzá ha én meg is nyitottam és akkor sem azonnal hanem kicsit később. Viszont a barátomnál aki állítása szerint csak velem és egy másik ismerősömmel streakel valahogy nem jön ki a szám. Állandóan több van neki. Én direkt figyelek napok óta véletlenül se küldjek több mindent. Az ismerősöm sem. Mégis nő neki. Most ebből ti mire tudtok következtetni? Akkor is számolja ha ő küld másnak? Mert max úgy tudna kijönni az a nagy mennyiség. Dee pl nekem és a barátnőmnek az nem adódik hozzá a sajátunkhoz amit mi másnak küldünk. Gondolom neki sem kéne. Lehet hogy hibás a Snapchat ennyire? Bár nálunk meg tök jól működik. Addig ezt nem akarom felhozni neki ameddig nem fix, hogy nem valami hiba, de én már nem tudom ezt elhinni neki. Az, hogy miért baj ha mással is streakel annak pedig az az oka, hogy akkor nekem hazudik. Volt már rá példa és nem szeretnék több hazugságot, ha pedig tényleg hazudik akkor csak van valami oka.

A snapchathez értők válaszát előlre is köszönöm!



2021. ápr. 4. 19:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!