Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen telepítőt töltsek le?

Milyen telepítőt töltsek le?

Figyelt kérdés
Újra szeretném telepíteni a c meghajtómat, ismerősőm mondta hogy vannak programok, pl microsoft windows xp de ez xp telepítő. nekem olyan kell ami csak a c meghajtót telepiti ujra
2010. aug. 20. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj meg valakit, aki tudja mit csinál.
2010. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyet kérdezel akkor 1iket se ajánlom. Mert azt se tudod hogy állj neki gondolom a bios távoláll tőled mármint a kérdésedből kiindulva. Ezt nem lehet csak úgy letölteni ahogy gondolod. Warezról kell leszedned (magyarul torrent) de én a win 7-et ajánlom neked mer az xp már erősen túl elavultnak számít. Persze configtől is függ.
2010. aug. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A c meghajtót nem tudod újratelepíteni, csak a rajta található szoftvereket, illetve általában a c meghajtóra telepített operációs rendszert (például az XP). Ha ezt akarod megcsinálni, akkor igaza van az ismerősödnek, mert szükséged lesz egy XP telepítő lemezre.
2010. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja még annyit az előzőhöz hogy ezt ne úgy kébzeld el hogy leformázza hogy mint pl egy lejátszó progit hogy csak next next next next és installation succes. Szal Kiírod a cd-t az se mind1 hogyan! Aztán biosba (gép indulásnál lehet belépni) álltalában F2 vagy del megnyomásával és ott elsődlegesre állítod (bottolásnál) a cd-dvd-t. De nem úgy megy az ahogy te gondolod. Egy ilyen menüt kébzelj el: [link]
2010. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
tényleg ne akarj csinálni semmit, vidd ismihez vagy szakemberhez aki ért hozzá..
2010. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

- leszeded az xp telepítőt, lehetőleg tisztát(én a buheráltakat nem szeretem)

- kell egy sorozatszám ami megbízható, ami M$ biztos (legalábbis nem árt - frissítés miatt)

- ki kell írnod úgy hogy bootolható legyen (ez igazából egyszerű)

- le kell szedned(legyen kéznél) minden eszközhöz, hardwarehez a drivereket (hang, vidi, lan, kamera, nyomtató, akármi más)

- direct x, codec csomag, net.framework-ök, flashplayer, msxml, java, ez meg az jó ha kéznél van

- pár szoft szintén jó ha van kéznél (TC, író, antivirnya(tűzfallal), böngésző, winrar)

- biosban beállítod az optikait első boot eszköznek, bebootolsz az xp telepítőről

- formázod a partíciót, felrakod a tiszta xp-t

- felrakod a korábbi pontban említetteket, antivirnya után, kimehetsz a netre, és frissítheted amit kell, leszedheted és felrakhatod amit még szeretnél

- visszamásolhatod a doksijaidat, képeidet, zenéket(ha persze előtte lementetted)


nagy vonalakban ennyi.. :) hajrá :)

2010. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
HÚHA. SZERINTEM SZAK EMBERRE BÍZOM. NEKEM EZ SOK. :):):) ÁM CSAK AZÉRT AKARNÁM A C MEGHAJTÓT UJRA CSINÁLNI MERT SZOFTVER HAMISÍTÁS ÁLDOZATÁVÁ VÁLTAM ÉS HAVER MONDTA HOGY EZÉRT KELLENE UJRA A C MEGHAJTÓT. MERT EZ NEM LEHET MEGOLDANI MÁSKÉPPEN, VAGY IGEN?
2010. aug. 20. 21:56
 8/16 anonim ***** válasza:

:))))))

ezért írtam le


szoftverhamisítás - megbízható sorozatszám, erre mondtam

én tudtam már cserélni xp alatt, de elvileg meg lehet utólag is reccsinteni - ilyennel még nem volt dolgom hogy már lebukott.. de csak ezért ne telepítsd újra


szóval itt nem ildomos ilyeneket írni de, regizz be egy warez oldalra, és segíteni fognak, csak mond meg hogy analfabéta vagy hozzá, nem kell félni, de úgy jobban fognak tudni segíteni, ha tudják, és nem fognak értetlenkedni, miért nem érted..

2010. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
HÁT HA TE MONDOD. ANALFA BÉTA NEM VAGYOK CSAK ILYENNEL MÉG NEM VOLT GONDOM HOGY SZOFTVER HAMISÍTÁS ÁLDOZATA LETTEM, MERT AMUGY UGYAN ÚGY JÓ A GÉPEM CSAK 10 PERCENKÉNT ELMEGY A HÁTTEREM FEKETÉRE, AKKOR 15 PERCENKÉNT BEJÖN EZ ABLAKJA HOGY ÉRVÉNYESÍTSEM CSAK HOGY AZ PÉNZBE KERÜL. MEG ILYENEK
2010. aug. 20. 22:06
 10/16 anonim ***** válasza:
oké csak ehhez nem értesz, azért a caps lockot kinyomhatnád így is hallom.. :)
2010. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!