Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játszható még manapság a The...

Játszható még manapság a The Neverhood játék?

Figyelt kérdés
Régi kedvencem és sehol nem sikerül letöltenem, pedig nagyon szeretnék még vele játszani. Próbáltam letöltős oldalakon de hiba üzeneteket kaptam mindenhol, valahol el se indul ha letöltöm. Online nem találtam. Windows 10-en egyáltalán futna még? Régi Windows játékokat sikerült azért találnom, meg játszani online de ezt szinte lehetetlen megtalálni, ennyire régi? :( Játék demós cd-n volt de az sajnos darabokra tört. The Neverhood-az a gyurmafigurás játék, pont and click.

2021. ápr. 8. 03:52
 1/4 anonim válasza:
Fú mi nagyon szerettük!!! Vagy valami netes oldalon vagy virtuális gép azon verzóján ahol lehet futtatni :)
2021. ápr. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1.de hol van ilyen?

Sehol nem talátlam pedig emulátorral is játszanám csak valami.

Letöltéseknél meg csak rar fájlokat ad meg sehol exet..:(

2021. ápr. 9. 01:00
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Nálam Google második találat: (bestoldgames)

[link]

DOWNLOAD gomb > ZIP kicsomagolás > VirtualBox+WinXP > lemezkép hozzáadása (kicsomagolt Neverhood.cue) > telepítés > játék


Mondjuk itt már van VBox és XP, így csak pár perc volt a játék letöltés és kicsomagolás, - ha VBox+XP-t is tölteni és telepíteni kell, akkor az persze több idő.

(kipróbáltam VBox+Win98 rendszeren is, de nagyon akadozott a hang)

2021. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom ennyi idő után kell-e még válasz de azért leírom. VirtualBox nem kell hozzá. Alapól van kompatibiliási beállítás Windows-ban, ott Windows 95-öt kell beállítani, de úgy akadozik a játék. A legjobb megoldás a ScummVM, kifejezetten régi játékok futtatására van. Itt van, hogy hogyan kell használni: https://www.youtube.com/watch?v=8zSAgWonTTU
2022. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!