Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik ez a képszerkesztő...

Melyik ez a képszerkesztő program? (lent)

Figyelt kérdés

melyik programmal lehet úgy megcsinálni a képet h például az egész kép fekete fehét és csak egy doboz színes. vagy csak egy tárgy és az egész többi kép feketefehér.

örülnék ha megtudnátok mondani ennek a programnak a címét és esetleg linket is tudnátok adni h honnan tudom letölteni:D

köszi:)


2010. aug. 20. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármelyikkel, amivel inverz kijelölést lehet csinálni - pl piros labdát kijelölöd, aztán inverz, és éppen az nem lesz kijelölve, fekete-fehér effect betölt - Photoshop, Gimp 100% hogy tudja. Letöltést gugli megmutatja.
2010. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

paint.net -el is megtudod csinálni (ingyenes, magyar nyelvű)

[link]

használni meg meg kell tanulni, nagy piros ezt akarom gomb egyikben sincs

2010. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kisschris válasza:
72%

Helló!


Én is régóta akarok csinálni olyan képet, amiről beszélsz! De nem hiszem, hogy erre van kifejezeten egy ilyen program.


Az én ötletem, amit még nem próbáltam ki, de elméletbe megállja a helyét:


-Van egy színes képed.

-Azt elmented másnéven fekete-fehér változatba is.

-Eztuán letöltesz olyan programot, ami képes rétegeket kezelni (layer), ilyen példul: a photoshop.

-Ezután külön rétegekre betöltöd a két képet.

-Természetesen a színes kép azon a rétegen legyen, ami alatt van a fekete-fehér változatnak.

-Ha ez megvan, egyszerűen ezzel a "lasszós kivágás"-os eszközzel (sajnos nem tudom a nevét :D), körbevágod szépen amit színesen szeretnél látni. PERSZE A FEKETE-FEHÉR RÉTEGBŐL VÁGSZ KI!

-És láss csodát, amilyen szépen vágtad körbe, olyan minőségű lesz a munkád is.

-Save as / mentés másként és kész is.


ui: én még annyit csinálnék, hogy pl. gimp-ben (program)van olyan eszköz ami kicsit el lehet maszatolni a dolgokat. Ez pl. jól jön hogy eltüntesd a körbevágás éles határait, és így természetesebbnek tűnik a kép is.


Remélem segítettem. Én így próbálkoznék.

2010. aug. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

hát tudom h meg kell tanulni kezelni. de azért raktam fel ezt a kérdést h legyen valami amin megtanulom:D

2010. aug. 21. 00:42
 5/9 kisschris válasza:

Hello!


Kicsit felrázott ez a téma, és hogy bebizonyítsam működik az alapelv:

[link]


Na igen, kicsit ronda lett a széle, de mit vár az ember 5 perces munkától. :)


Ha érdekel részletesebben: kisschris@citromail.hu leírom, hogy mit mivel kell csinálni, ha érdekel.

2010. aug. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sok szerencsét!


chris, te meg kapsz egy zöld kezet, mert ez nem csak kettőtöknek volt hasznos leírás. ;)

2010. aug. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ó,hát ezt mindenki megtudja csinálni.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kisschris válasza:

Hali!


Még annyit tennék hozzá a leírásomhoz, hogy GIMP 2-vel csináltam és amikor kivágod a fekete-fehér réteget, akkor nagy valószínűséggel egy fehér folt lesz a helyén, és nem látni az alatta lévő képet. DE a megoldás egyszerű: átmész a másik rétegre, és ugyan az a rész ki lesz jelölve a színesen, amit kivágtál. Jobbklikk, másolás, és a fekete fehér rétegen beillesztés. :)

2010. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

picasa 3


a héten töltöttem le és nagyon jó kép szerkesztő program csak ajánlan tudom


[link]


ha ez nem sikerül itt van ez


[link]

2010. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!