Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan videovágó program, ami...

Olyan videovágó program, ami minden videót jól megvág? több lenn

Figyelt kérdés

Azért írtam hogy jól, mert az eddigi videovágo programok amiket használtam (solveigmm video splitter, boilsoft video splitter), nem vágták jól meg sokszor a videót, tehát beállítottam másodpercre pontosan hogy mit vágjon ki, de nem pontosan vágta, 5-20 felesleges másodperceket belevágott. Neten utánaolvastam, és azért csinálta állítólag, mert ott kulcskocka volt, amit nem lehet megvágni. A solveigmm még wmv kiterjesztésű videókat sem vágta jól, elején mindig volt pár másodpercig ilyen zöld szín, és csak azután kezdődött a videó.

Nos tehát, olyan videovágó kell, ami minden formátumot meg tud vágni, és időre pontosan, tehát ne legyen benne ez a kulcskockás probléma



2021. ápr. 10. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Avidemux vagy Animotica. Ha nem kulcskockánál vágsz, akkor újra kell kódolni a videót, ami minőségromlát eredményez, ezért érdemes kulcskockánál vágni.
2021. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt mondod hogy nem megoldható? tehát ha nincs kulcskocka, akkor mindenképp át kell kódolni a videót? (ezt azért cáfolnám, mert főleg a boilsoft nem vágott jól ilyen tekintetben, a solveigmm legtöbbször megvágta újrakódolás nélkül is azokat a részeket)
2021. ápr. 10. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
2021. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kulcskockánál vágysz akkor újra kell kóstolni, de ha jól van beállítva az enkóder akkor nem lesz látható minőségromlás. Avidemux elég jó ilyenre, de asszem alapból másolás módban indul, ahol csak kulcskockánál lehet vágni, de ha átállítod a videó kódolót, akkor akárhogy lehet vagdosni.
2021. ápr. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az az átállítás érdekelne, hogy mit és hogyan kell átállítani? valamint az általam használt programokban lehet ilyet? boilsoft/solveigmm
2021. ápr. 11. 16:41
 6/6 anonim válasza:
20%
minden videóvágo program jól vág,csak azon múlik hogy a használója mennyire ért hozzá!!
2022. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!