Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elakadtam az assassins creed...

Elakadtam az assassins creed 2-ben, hogy mennyek tovább?

Figyelt kérdés
Ott akadtam el, ahol, pénzt kell lopni, mert mindig elfognak a rendőrök vagy kik. PLS segítsetek, hogy kell lopni :-)
2010. aug. 21. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
kicsit részletesebben írd le mivel elég gyakran kell lopni, rendőrök meg nincsenek a játékban...
2010. aug. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itta végigjátszás: [link]
2010. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor őrök vagy mik, és úgy kezdődik, hogy van egy szoba, ott sok csaj áll akiket ki kell leopni. Miután ez megvan, egynőt kell követni, és közben gondolom lopni kell. Vagy nem???
2010. aug. 23. 08:55
 4/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ahogy elsétálsz az őrök közelében, ne vegyenek észre. Ülj le civilek közé egy padra, járj a tömegben (ilyenkor a talajon hálószerű fény jelenik meg azt a területet jelölve, ahol biztonságban vagy) Egy szép nagy kör után Paola megtanít lopni. Egyszerűen sétálj az emberek mögé és amikor megjelenik a "steal" felirat a jobb felső gombkiosztáson, nyomj A-t. Ismételd meg négyszer, de vigyázz, el ne kapjanak (vegyülj el)! Ezzel kész is a küldetés.
2010. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
THX kipróbálom.
2010. aug. 23. 10:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm sikerült:-)
2010. aug. 23. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!