Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy ló és egy tetőn van...

Van egy ló és egy tetőn van és van vele egy tető és valami? (Eredetileg azt irtam hogy van e valakinek ötlete de nem fogadta elxd)

Figyelt kérdés
Szóval lány vagyok és nem hiszem hogy valaha is olyan sok iqum lesz hogy én normálisan megtanuljak programozni. Viszont mostanaba sokat gondolkoztam azon hogy van e olyan program aminél van egy alap és te hozhatod be abba a világba a saját szabályaidat és te készítheted el... Sosem hallottam ilyen programrol h letezne de ha van akkor talan én lennék a legboldogabb.. Nincsennek számok csak én meg a fantáziám.. xd!
2021. ápr. 10. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Most jelenleg már abban vagyunk! :) Mátrixban
2021. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erről szólnak a game engine-nek. Felépítesz egy világot a saját szabályaid szerint.
2021. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Ömm és ha felépítetten a világot akkor tudok rajta multizni masokkal?XDDD
2021. ápr. 10. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!