Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen illesztő program kéne?...

Milyen illesztő program kéne? (Logitech kormány)

Figyelt kérdés
Van egy Logitech Formula Force EX kormányom, Windows XP-vel teljesen jól működött, de Windows 7-tel akadtak gondok: A kormány funkcionál minden játéknál, viszont semmilyen visszajelzést nem ad (nincs ffb, még a kormányon lévő csík sem világít, ami azt jelezné, hogy csatlakoztatva van). Lemezről telepítettem a gyári illesztőprogramot, de nem megy. Kiírja, hogy az eszköz kész a használatra, de ez sajnos csak félig igaz. Aki jobban otthon van ebben, annak a válaszát előre is köszönöm.

2021. ápr. 13. 13:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyival egészítem ki, hogy 64bit-es az operációsrendszer, ami előírás, ezzel nem lehet gond.
2021. ápr. 13. 13:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Hivatalos oldalon ez a legfrissebb cucc:

[link]


Win10 is oda van írva supportba, úgyhogy mennie kell.

2021. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, közben rájöttem, hogy fogyatékos vagyok és a cucchoz tartozik egy tápegység. És ennek a hiánya okozta a problémát.. 8 év alatt sokat felejt az ember :D
2021. ápr. 20. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!