Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik volt az a program, ami...

Melyik volt az a program, ami dll injection-al képes volt módosítani a játékok képi felbontását?

Figyelt kérdés
Régen használtam, aztán amikor tönkrement a hdd 10 év után, elveszett, a lényeg az volt a program-ba, hogy a játék-ba be injectelt egy dll-t, így 50%-osra vehettem a játék resolution-ját, nem a játék képernyő felbontásának méretét, hanem annak részletességét, ez az fps-t nagyon megtudta növelni, keresem egy ideje, az ikonjára emlékszek, egy ilyen lángoló valami volt, nagyon hálás volnék, ha valaki tudná mi volt az a program. Még egy fontos információ, bár nem biztos, de lehet, hogy csak directx-es játékokkal működött.
2021. ápr. 13. 23:32
 1/4 anonim válasza:
74%
A bontásnak és az esztétikailag értelmezett részletességnek nem sok közvetlen köze van egymáshoz. Ilyen elven az enbseries és a reshade működik, Pistikék körében nagyon népszerű (cinematic meg übergigabrutál uhd+++ photorealistic mod és egyéb phaszságok). A részletességet semmi módon nem tudod lejjebb vinni annál, amit a játék motorja biztosít, azokat meg konfigból úgyis eléred az esetek 90%-ában.
2021. ápr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönet, értem mire gondolsz bár az a program tényleg, szinte mindenben képes volt meg kétszerezni az fps-t. Amúgy, ezek a "Pistikék" ezek kik, és miért jönnek, honnan jönnek? Kiket hívnak így? :D Én is az volnék talán? :D
2021. ápr. 14. 00:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Vérpistikék, kis hulyegyerekek, akik jatsszak az eszuket multi jatekokban, meg mindenfele csalasokkal, okossagokkal probalkoznak, es nagy a pofajuk monitor mogotz
2021. ápr. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönet, okés ezek szerint én nem vagyok az. Figyelj, én keresem a programot, amint megvan, elküldöm neked, bár régen, egy mediafire linken volt, egy youtube videó leírásában, amit természetesen nem találok.
2021. ápr. 14. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!