Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen portable aplikácioval...

Milyen portable aplikácioval tudom rovid ideig felgyorsítani a notebook hutojét?

Figyelt kérdés

Céges gépre akarnék egy portable modban is mokodo appot, amivel ideiglenesen fel tudom turbozni a gép hutojét. Excelben gyakran befagy a gép, mert nagy adatbázisokkal dolgozok. Már elore tudom hogy melyik filoknál fog be fagyni. Ilyenkor megfigyeltem, ha ceruzával megemelem a gépet es jobb a légáramlás, akkor javul a helyzet. Persze, miután befagy az excel, utána mindig rákapcsol a venti is jobban, de akkor már keso. Megtortént az adatvesztés. Igaz csak 10 percnyi munka, de van vesztés. Na szoval, van valami egyszeru app, amivel ideiglenesen egy 10-15 percre, meg tudom emelni a venti sebességét? Persze olyan app kell, amit nem kell instalálni, mert nem jogosultságom. Vagyis felinstalálni tudok korlátozott mennyiségben, de nem akarom hogy az ITs lássa miket csinálok a gépen.

Elore is koszonom a tippet.



2021. ápr. 14. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
61%
Ki kell takarítani és újrapasztázni a laptopot és akkor nem fog túlmelegedni.
2021. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!