Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valós idejű törölt fájl...

Valós idejű törölt fájl visszaállító, ami szüneteltethető?

Figyelt kérdés
Ha nem volna ilyen program, írok egyet mint script, autohotkey-ben, de ahhoz nem éppen van kedvem, azért kéne ilyesmi, mert ugye, nekem van az egyik program, átirányított mklink junction-al, ami annyit tesz, hogy a program pontosan 170 ezer körüli fájl-t ellenőriz amikor nincs szünetelve, és állít vissza, ha egyet letörlök belőle, pontosabban azt állítja vissza, nos ez rendben is van, bár ez kevés, mert az a program csak is 1 réteg. Ha valami letörölné, esetleg, meghibásodna, az egész rendszer ki lenne téve a veszélynek, mivel úgy oldottam meg, hogy szinte az összes fájlt visszaállítsa folyamatosan, a windows-ból is, ha törlődik. Tehát, szükség volna egy programra, ami képes ilyesmire, hogy azt is visszahozza, akár parancssoros, vagy bármi ilyesmi.
2021. ápr. 14. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg leírnád érthetőbben, átfogalmazva?
2021. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, a lényeg az, hogy szükségem van egy programra, ami érzékeli, ha törölnek egy bármilyen fájlt (Most a másik program .exe-ére gondolok). Gondolj rá úgy, mint egy másoló program, ami folyamatosan egy helyet vizsgál, és ha nincs ott a fájl, odamásolja.
2021. ápr. 14. 17:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, köszönet bár már megoldottam. Ugyanúgy registry-hez is írtam ilyesmit, jó dolog, mert igazából, úgy működik, hogy van egy mappa, vagy van egy .cmd fájl, ez azért, hogy beírok valamit a cmd fájl-ba, azt egy megadott időközönként elindítja, tehát automatizálás, ugyanakkor egy dos-os parancs-al, megoldottam, hogy egy mappába levő .reg fájlokat, automatikusan hozzáadja, admin és nt/authority system-ként, a rendszerleíróhoz, vagyis, ha probléma adódna, véletlen törlök valamit, az vissza fog állni. Autohotkey irányítja az egészet, és log funkció használatával, nem energiaigényes, pontosabban használat közben 10%-os a processzor, és nagyjából 15 másodpercig tart, a memória pár mb-ot foglal csak a programnál.
2021. ápr. 14. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!