Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a problémám, hogy egy...

Az a problémám, hogy egy ideje észre vettem, hogy a (windows 10) programok 32 bit-en futnak, de játékok is, ha jol tudom a ramhoz van köze, de nem tudom biztosan, na erre szeretnék megoldást találni. Mit kellene tennem, hogy minden 64 biten fusson?

Figyelt kérdés
A gépem elég jó, szerintem nem a hardver a probléma,driverek le vannak frissítve.

2021. ápr. 16. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van, akkor érdemes 64 bites verziót keresni az adott programhoz, de sokhoz nem lesz, és igazából ez nem is probléma, ha nem használ ki 4 GB RAM-nál többet az adott alkalmazás, akkor nincs sok értelme.
2021. ápr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy abban futnak? 🤔

Miért lenne baj, ha egy alapvetően 32 bitre írt program abban is fut?

Az x86-64 mint a neve is mutatja kompatibilis visszafelé. Ez nem itanium…

2021. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A 32 bites program 32 bitesen is fog futni, de ez nem baj, így kell neki. 1950 MB RAM-ot kaphat max egy ilyen alkalmazás, de ha a készítője nem eleve 64 bitesre írta, nem is kell neki több.
2021. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm midenkinek.
2021. ápr. 17. 00:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!