Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kitépem a hajam a Win10-től,...

Kitépem a hajam a Win10-től, de még csak 16:00 óta van fent... Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy nem gyenge gépem (fx6300, R7 260, 2tb hdd, 8gbram)

Az hogy olyan lassú mint a csiga az hagyján... Állandóan zaklat, hiába tiltom le az onedriveot folyton bejelentkezik, és úgy zabálja a procim mint az állat. Office 365 miatt be vagyok jelentkezve gmaillel.

Steamen egy játékot nem tudok letölteni mert folyton letiltja a hálózati kártyámat a Windows! Eltűnik az eszközkezelőből...

Eredeti a W10, W8.1-ről váltottam. Régen is használtam Windows 10-et, de sebesség miatt 8.1-et raktam fel. Most meg jött a kedvem a Windows 10-hez, de szenvedek, viszont itt sokkal jobb drivereket fel tudok rakni, meg valamivel jobban is tetszik ez a rendszer.



2021. ápr. 17. 00:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
HDD-ről fut?
2021. ápr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen... Most letöröltem, és újból felrakom. Amúgy míg nem raktam fel az office hülyeségeit jó volt, de távoktatás, így szeretlek..m
2021. ápr. 17. 00:53
 3/12 anonim válasza:
78%

Én is Win 10-et használok, szintén távoktatásban vagyok és villámgyors a gépem, pedig nem a legnagyobb sztár. (1 TB SSD, 8 GB RAM, GTX 1050)

A régi gépem az nagyon kuka volt a mai viszonylatokhoz képest, és azon is a win 10 volt, ment rajta, de miután a HDD-t kitettem és vettem bele SSD-t, azután szupergyorsan bekapcsolt, meg mindent vitt, kivéve amit nem bírt. De a rendszer simán futott rajta. Szóval a win 10 szerintem szuper, sose volt vele gondom. Nekem sose hozza fel a felhőt, pedig egyetemi office-t használok. Szóval nem a win hibája szerintem.

2021. ápr. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Most újra raktam a gépet, most nem Windows 10 Pro rendszert raktam fel, hanem Windows 10 Homet. Emlékszem, régen is Home-t használtam, és arra volt már lincenszem.

Most nekem is gyors még, bár most éppen játékot töltők le, az Office dolgait nem raktam fel még.

2019-ben azért váltottam 8.1-re, mert rettenetesen akadozott a kép, az egér, a hang, 2018-as verzióban nem volt gondom. Nem akartam verziókkal vesződni, így rá raktam ezt és rajta maradt.

Arra is gondoltam, hogy veszek SSD-t majd májusban, csak megint újra telepíteni...

2021. ápr. 17. 03:15
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell újratelepíteni, csak átklónozni.
2021. ápr. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 P.O.C. ***** válasza:
100%
Az Officeból sem kell minden vacak, a legtöbb felhasználó csak a Word, Excel és PowerPoint hármast használja.
2021. ápr. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2%
Tegyél fel Win7-et, az az utolsó használható windóz.
2021. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

"Kitépem a hajam a Win10-től" inkább borotváld le..

Sokkal jobb érzés mint a tépés.. ;)

2021. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8 😂

7, amúgy ha tehetném és nem lenne a Windows 10, Win7 és 8.1 lenne, mindkettő támogatott, akkor is a 7-et raknám fel. Manapság minden szinte Win10-re készül, valamint a játékokkal is jobban megbírkozik amúgy, mert most letöltöttem a Grand Theft Auto V-t, és Benchmark szerint az átlag fpsem 61fps volt, ami Windows 8.1-en 56fps volt. (Itt magasabban van beállítva egy két grafikai beállítás mint a 8-ason)

6, Azt is lehet, hogy csak ezt a hármat rakom fel? Office 365 oldalán töltöm le az Officet és még a Teamset is felrakja, ami nekem nem szükséges. Nem találtam eddig opciót erre. Azt is olvastam, hogy lehet böngészön keresztül is word dokumentumot csinálni. Az lenne nekem a paradicsom...

5, Hát nem tudom mennyi rizikóval jár a klónozás, azt is olvastam, hogy egy tiszta újra telepítéssel a legjobb.


Köszönöm mindenki válaszát. Most jelenleg amúgy egész jól működik, mivel csak kedden lesz szükségem Wordre, majd akkor fogok dönteni az Office termékekről. Tény, hogy a rendszer picit lassabb mint a Windows 8, de szerintem a HDD miatt.

2021. ápr. 17. 16:50
 10/12 anonim válasza:
77%
Esetleg a Google Dokumentumokat, Táblázatokat stb. próbáltad már? Elvégre a Google-nek is van mindenféle cucca és akkor nem kell használnod se Excelt, se Word-öt és mindent meg tudsz csinálni velük és megszabadulsz az office programcsomagtól.
2021. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!