Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom feltenni a...

Hogyan tudom feltenni a windows 7-et?

Figyelt kérdés

Szóval meguntam az xp-t, és szeretném felrakni a win7-et award biosom van, és amikor az f12-t nyomogatom, bejön ugye a boot menü, na most miután rákattintok a cdrom-ra akkor rá se hederít a meghajtóra, vagyis csak átnézi, és kiírja, hogy hiányzó fálj x,y (már nem emlékszem)! De amikor az xp telepítő lemezével csinálom, akkor egyből eleenőrzi a található hardvereket, majd egy enter és így már lehet is felrakni az xp-t, DE Win7 miért nem csinálja már vagy 3x megpróbáltam, csak ráuntam!

Mit tudok ilyen esetben tenni?


2010. aug. 21. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azért mert nem jól lett kiírva a win 7 vagy fake mert az is megesik. Töltsd le ezt ( torrent ): *****

Csak rákatt arra hogy download this torrent. Betesed a képfilet daemon toolsba ( de nem nyitod meg!!!! mert elveszti a bootolását ) aztán nero és ott a megnyitott isorol egy az 1eben kijelölöd és kiírod. Aztán fog neked bootolni faszán. Azért ezt a verziót ajánlom mert későbbiekben ha felraktad felkeresel és tudok még neked aktiválót is adni ami 1000000%-osan aktiválja. Üdv : Reloaded



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még annyit az előzőhöz hozzáteszek. Ha megbízol bennem és van msn-ed valamint leszedsz egy team viewer-t én kiírom neked szivesen az os-t ha nemtudod hogy kell ( bootolóképesen ). És miután felraktad is szivesen segítek csak mert ismerem a dörgést én már 1,5 éve aktivált win 7-el "élek" :) mindezt ingyen és bérmentve. warez 4ever!!!
2010. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Oké!!

Köszi a kedves segítséget, én úgy akartam csinálni, hogy letöltöttem, egy win7 magyar ultimated-et, és kiírtam Cd-re na ezután meg szart se ért az egész, mert nem bootol, csakmegnézi és nekem meg hoznom kell be a fejszét és kész :D:D, megpróbálom köszi!!!

2010. aug. 21. 20:36
 4/11 A kérdező kommentje:

hallod ez egy kész op rendszer, nem lehetne véletlen mégis kezdeni azzal amit letöltöttem? Tudom nyafogásnak hangzik, csak elég lassú a netem, és ezért kérdezem!!

valami autorun filest belenyomatni vagy valami!!

2010. aug. 21. 20:39
 5/11 anonim ***** válasza:
sajnos úgy nem kivitelezhető
2010. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem lessz nagy kunszt megmagyarosítani ittvan pl egy oldal: [link]
2010. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most olvasgattam egy kicsit, és megnéztem, hogy mi lenne, ha a nero-ban a lemezképfáljként írnám ki a win7 telepítő iso-ját? akkor bebootolna, és újra tudnám tenni a gépet?
2010. aug. 21. 22:15
 8/11 A kérdező kommentje:

NOS LETÖLTÖTTEM AMIT MONDTÁL!!!

próbálkoztam más iso fájlokat betenni daemon toolsba, de mindig elindítja az baj, mert mondtad, hogy ha elindítom akkor annyi neki!!

nem tettem még ezt be akkor mit tegyek még?

2010. aug. 21. 23:41
 9/11 anonim ***** válasza:
msn-en kéne ezt mert ott tudok segíteni neked. Olyan 11 körül küldj egy mailt és én visszaküldöm a mailodra az msn címem. Csak akkor leszek legközelebb gépnél. Ne babráld mert csak el fogod b*szni.
2010. aug. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja és addig szerezz be egy daemon tools-t pl innen *****

Nem tudom h müxik-e de próbáld meg felrakni addig. Ha nem kerítek neked másikat és ne feledd az e-mailt!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!