Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik a muted rang a...

Nem működik a muted rang a szerveremen. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval, szerettem volna csinálni egy MUTED rangot, ami ugye nem enged üzeneteket küldeni. Megcsináltam, hozzáadtam minden kategóriához (a csatornák szinkronizálva vannak), és letiltottam az írást. De ez így nem működött, még mindig lehetett írni. És akkor arra gondoltam, hogy ez lehet, hogy azért van, mert ott mindenkinek van azon kívül rendes Tag rangja, ami meg ugye enged írni. Na most itt akkor elkezdtem megnézni, hogy hogy küszöböljem ezt ki, és azt mutatták egy videóban, hogy a fölé a rang fölé kell tenni akkor. De így sem működik. Aztán valahol azt olvastam, hogy akkor annak a rendes tag rangnak az írás engedélyét a szürke perjelre kell állítani, mert akkor arra az alap szerver jogosultságok lesznek érvényesek, ha nincs más ami ugye felülírja. És akkor ha ott be van kapcsolva, akkor tudnak írni, ha meg rajtuk van ugye a muted, akkor az felülírja. Ez logikusnak tűnt. De ezzel meg az a baj, hogyha a Tagnál a perjelre állítom, akkor letiltja. Szóval nem is értem teljesen, hogy a perjel mit is jelent? Szóval most így elakadtam.

Lehetne még az egy megoldás ugye, hogy akkor elveszem a muteoltaktól a Tag rangot, de az meg kényelmetlen lenne, hogy mindig veszegetni meg rakosgatni kell, mert utána úgyis egy bottal muteolnám az embereket. Tehát tud valaki ebben segíteni? Valamit elnéztem?



2021. ápr. 17. 16:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja ez Discordon van. Azt elfelejtettem írni úgy látom.
2021. ápr. 17. 16:41
 2/3 A kérdező kommentje:
: (
2021. ápr. 17. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értek a discord-hoz, viszont gyorsan alkalmazkodok. Írj privátot kérdező, és találunk megoldást.
2021. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!