Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelentenek Msn-en ezek a...

Mit jelentenek Msn-en ezek a szavak? Hogy lehet meghosszabitani a személyesüzenetet hogy többet tudjak oda írni?

Figyelt kérdés

Sók haverom ír nekem ilyeneket vagy egymásnak és nem tudom mit jelentenek.a szavak:


Lol

xD

xP

omg

-.-"

chő vagy szőh

grrr

*.*

^^


(Lécci mondjátok meg ezek mit jelentenek)


Na a második az hogy sok ahverom személyesüzenetbe sokat írhat.én meg nem olyan sokat.régebben volt hogy többet tudtam de most nem.

Mit kel csinálni?

Elöre is köszi


2010. aug. 22. 12:28
 1/2 anonim válasza:
100%

Lol=hangos nevetés

xD= fordícsd balra a fejed. az x a szeme a D a szája(csukott szemmel röhög)

xP= ugyanaz mint az előző, csak itt kinyújtja a nyelvét

omg= Istenem, csodálokást fejez ki

-.-"=kb. ezt jelenti: szánálmas, fujj, vagy ha mondanak neked egy hülye/fa viccet akkor ilyen fejjel reagálsz.

chő vagy szőh- cüccögés

grrr-morgás

*.*= a csillagok a szemei a . meg az orra(kb. ez hogy gyönyörű szép vagy ilyesmi)


^^ = ez is egy smile,de sokan másra használják, de a legtöbben a "saját aranyosságukat" fejezik ki vele, olyan mintha aki ezt írja az aranyos fejet vágna


a személyes üzis dolgot nemtudom sorry :$

2010. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nagyon sokat segitetél:)

Ha valaki tudná a szemüzis dolgot lécci írja meg:$

2010. aug. 22. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!