Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nvidia driver-ben hol kell...

Nvidia driver-ben hol kell beállítani, hogy teljes képernyős alkalamazás (játék) a monitor frekvenciáján fusson?

Figyelt kérdés

A graf.kártyám Geforce GTS250

A régi Ati kártyámon és annak driverjén egyből megtaláltam itt meg egyszerűen nem találom sehol.


2010. aug. 22. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb click az asztalon megjelenik egy fül. Remélhetőleg ott lesz az Nvidia Control Panel, azon belül ha angol Change Resolution!
2010. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 3D beállítások kezelésénél a Függőleges szinkronnál válaszd a Kényszerítés bekapcsolását.Ha a Globális beállításokat választod,akkor a 3D alkalmazás saját beállításaiban kell bekapcsolni.
2010. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

U.I.

Nekem amúgy laptopom van Nvidia kártyával,lehet,hogy más a menü ennél,de a lényeg a Függőleges szinkron bekapcsolása.

2010. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a függőleges szinkron bekapcsolás nem oldja meg a problémámat. Én azt akarom elérni, hogy az alkalmazás is pont abban a felbontásban fusson mint a monitor. A gond az a Te verzióddal, hogy a v-sync lekorlátozza az fsp-emet 60-ra. Merthogy alapból 60 Hz-en megy a monitor.
2010. aug. 24. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:

"monitor frekvenciáján"


"abban a felbontásban fusson"


Ha erre is válaszolnék,akkor kiderülne,hogy a fényerővel van problémád?

2010. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, a képfrissítési frekvenciára gondoltam...
2010. aug. 24. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!