Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 minden alkalmazást...

Morzsi007 kérdése:

Windows 10 minden alkalmazást bezár automatikusan. Mitől lehet? Vírus vagy frissítés probléma?

Figyelt kérdés
Hibátlan volt a rendszer ezidáig, tegnap frissített a windows, VGA driver frissítés is volt, újraindítás után azt vettem észre bármit megnyitok 2-3s után bezárja a windows. Telepíteni nem tudok semmit, törölni sem tudok (uninstall), mert kilép a futtatott alkalmazásból, ahogy megnyiton. Frissítéseket megpróbálom eltávolítani. Valakinek valami ötlet?

2021. ápr. 30. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
KRendszer vissza állítást próbáld ki, lehet valami bug, vga frissítést gyártó oldaláról szedted le?
2021. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha kártevő.

Vagy win-csökkentettmód-hálózattal. Futtasd le az ESEt Online-t Kb 1 óra. Elég beállítani a C-t neki, egyéni. Itt pipa 1-kéretlen karanténba helyezése, 2- speciális/összes bekapcsolva---visszalépsz és indítás.

[link]

Exe-t letöltöd és indítod.

2021. ápr. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Vga frissítést nvidia oldalról töltöttem.

ESET-et tegnap letöltöttem, de nem tudtam telepíteni, mert ugye ahogy bejön a telepítő kilép belőle. Az online-t még nem próbáltam. Megcsinálom ezek, amit írtatok. Nem szoktam frissíteni, csak pár napja nem indult el a Forza és ezért kezdtem el frissíteni, minden más működött, most már semmi🙄

Köszi a segítséget.

2021. ápr. 30. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Csökkentettmód, ha oda betudsz lépni... Akár "utolsó helyes konfiguráció" is választható ott.
2021. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!