Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítene valaki egy rövid c#...

Segítene valaki egy rövid c# háziban?

Figyelt kérdés

Nem megy a programozás de nem szeretnék bukni belőle hálás lennék ha valaki segítene ebben:

"Készítsen programot, ami számokat (1-10) kér be és mellé kiírja az addig beadott számok

kétszeresét is!"


2021. máj. 1. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem megy a programozás akkor előnyösebb volna buknod azért hogy újraoktassák neked amit nem értesz. Ha a megfelelő tudás nélkül mennél feljebb akkor azzal magaddal csesznél csak ki. Gondolj bele elvégzed csalással a sulit de így nem fogsz tudni dolgozni majd a szakmádban a melóhelyen és az állásinterjún hogy lehetne csalni sztem sehogy.


Én tudom ezt mert így végeztem el az asztalos szakmát és nemtudok asztalosként dolgozni mert nem is érdekel egyébként. Valamint nagyon bánom hogy nem váltottam sulit de már késő ez nekem. Ne kövesd a példám válts szakot vagy tanulj.


C# jegyzet Reiter Istvántól ebből ha átveszed a vezérlési szerkezetek végéig, akkor meg fogod tudni csinálni.


Ha a Googleba bírod pl hogy c# read from input akkor meg már megis van mivel kell karaktereket beolvasnod konzolról. Vagy mivel tudod hogy konzolról kell beolvasnod akkor a dokumentáció keresőjébe bírod hogy Console és kilistáza a hozzátartozó függvényeket adattagokat lesz mellettük leírás is valamint már a nevük is beszédes pl beolvasásra ez a ReadLine

2021. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbálom tanulgatni de ezt ma estig kell be adni és másképpen egyest kapok szóval örülnék ha tudnál segíteni
2021. máj. 1. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!